S fotbalistkou Simonou Necidovou o tom , jak ženský fotbal plní stadiony, muži berou mnohonásobně víc peněz a fandí jí její žáci

0 Views· 08/16/23
Host Expres FM
0 Subscribers
0

Devětadvacetiletá Simona Necidová začínala s fotbalem ve 13 letech ve Slavii, kde prošla mládežnickými kategoriemi a poté pokračovala do týmu žen, kde si postupem času vybojovala místo v základní sestavě. V týmu Slavie strávila celou dosavadní kariéru s výjimkou sezóny 2018/19, kdy hostovala ve Slovanu Liberec. Ve slávistickém dresu získala šest mistrovských titulů, čtyřikrát vyhrála český pohár a několikrát si zahrála Ligu mistryň proti týmům jako je Arsenal, Wolfsburg, Bayern Munchen, AS Řím atd. Nastupovala v reprezentačních kategoriích U17 a U19, v dospělé ženské reprezentaci hraje od roku 2013. Obránkyně Slavie vystudovala Vysokou školu tělesné výchovy a sportu, působila jako trenérka dívčích týmů ABC Braníku a momentálně zastává roli třídní učitelky na základní škole ZŠ Novoborská. K fotbalu jí přivedl starší bratr Tomáš, který hraje momentálně za Bohemians Praha a také působil v týmu Slavie.